ВЗАИМОПОМОЩЬ

Описание:

Жизнь-тяжелая штука! Но ПомогаЯ друг другу можно сделать ее легче!

Категория:

Общие интересы

Показать: Тема: ЮРИДИЧЕСКАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ
Всего сообщений в топике 56 (по теме 56 / флуд 0)
 Ответить на тему
Fri 02 Apr, 2010 16:41
Автор: pravovedenie
Рейтинг поста: нет оценки  
ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

- Реєстрація підприємств під ключ (СПД, ПП, ТОВ та інші);
- внесення змін до установчих документів, перереєстрація;
- юридичні адреси;
- оформлення права власності на майно внесене до статутного капіталу підприємства;
- юридичний аналіз договорів;
- складання позовних заяв та інших юридично-значимих документів;
- ведення та повне супроводження цивільних, адміністративних, господарських та кримінальних справ;
- сімейні, спадкові спори;
- вирішення квартирних та інших питань, пов”язаних з нерухомістю;
- стягнення боргів, у тому числі й за борговими розписками;
- допомога при ДТП;

- ПОВЕРНЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, навіть за умови, що ви працювали без укладання трудового договору;

- вирішення інших питань юридичного характеру.

попередній запис за тел........ звертайтесь в почтовий ящик (за наявності домовленостей ВАМ буде надано контактний телефон).

В окремих випадках можливий виїзд за місцем проживання.
Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie
  Ответить на сообщение
Fri 02 Apr, 2010 17:11
Автор: pravovedenie
Рейтинг поста:
(4.8/1) 
мда... Ваша ситуация весьма и весьма пикантная. Для начала попробуйте решить с соседями по-людски, по-соседски. Потом обращайтесь в ЖЕК с жалобами, все ответы (очень не плохо если они отрицательные) скапливайте, если вдруг на этом фоне у Вас возникнут проблемы со здоровьем то проследите, что бы у врача в медицинской книжке или истории болезни (выписной эпикриз) было обязательно отмечено, что Ваши ужасные головные боли связаны именно с данными шумами, квитанции о приобретении лекарств назначаемых врачами тоже собирайте. Кто его знает, может все это пригодится... возмещение материального и морального вреда... Podmigivanie Wink Wink Wink Wink
  Ответить на сообщение
Sat 03 Apr, 2010 10:00
Автор: zeby
Рейтинг поста:
(4.7/1) 
писал(а):
Батьки або один з них можуть бути позбавлені батьківських прав, якщо буде встановлено, що вони ухиляються від виконання своїх обов’язків по вихованню дітей, у тому числі при відмові без поважних причин взяти дитину з родильного будинку (відділення) та інших дитячих лікувально-профілактичних і навчально-виховних закладів, або зловживають своїми батьківськими правами, жорстоко поводяться з дітьми, шкідливо впливають на дітей своєю аморальною, антигромадською поведінкою, а також якщо батьки є хронічними алкоголіками або наркоманами.
Позбавлення батьківських прав провадиться тільки в судовому порядку.
Якщо суд при розгляді справи про позбавлення батьківських прав виявить у діях батьків або одного з них ознаки злочину, він повідомляє про це прокурора або порушує кримінальну справу.

Справи про позбавлення батьківських прав розглядаються за заявою державних або громадських організацій, одного з батьків або опікуна (піклувальника) дитини, а також за позовом прокурора.
При розгляді справ про позбавлення батьківських прав необхідним є подання письмового висновку органів опіки і піклування, а також участь у судовому засіданні представника цього органу і прокурора.

При позбавленні батьківських прав обох з батьків дитина передається на опікування органів опіки і піклування.
лити батькам, позбавленим батьківських прав, побачення з дитиною, якщо такі побачення не відбиваються шкідливо на дитині.
Рішення органів опіки і піклування може бути оскаржене батьками до суду.


Батьки, позбавлені батьківських прав, втрачають всі права, що грунтуються на факті спорідненості з дитиною, відносно якої вони позбавлені прав, у тому числі права вимагати від неї в майбутньому надання їм утримання.
Позбавлення батьківських прав не звільняє батьків від обов’язку по утриманню дітей.

Необхідно скласти позов до суду де мотивовано обгрунтувати свою вимогу та надати докази. Доказами можуть бути зафіксовані порушення.

хорошо! спасибо!
тогда такой еще вопрос: мой бывший муж пол года уже как не навещает ребенка.
есть тетрадка, где есть записи его посещений, где он расписывался после каждого прихода, а так же список того, что он приносил ребенку. но эта бумага ноториально не заверена. могу ли я с такой записью идти и писать заявление? (почему говорю о пол года, потому что слышала, что если родитель больше половины года не навещает и не звонит ребенку, то я могу лишь его родительских прав. так ли это?)
  Ответить на сообщение
Wed 07 Apr, 2010 15:11
Автор: pravovedenie
Рейтинг поста:
(4.9/1) 
Доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Ці дані встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, їхніх представників, допитаних як свідків, показань свідків, письмових доказів, речових доказів, зокрема звуко- і відеозаписів, висновків експертів.
Достовірність- це така якість доказів, яка характеризує точність, правильність відображення обставин, які входять до предмету доказування.

Належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування.
Сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень.
Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.
Тому предмет доказування- це сукупність лбставин, які мають значення для справи і які необхідно встановити для вирішення існуючого спору в суді. Предметом доказування є факати, які обгрунтовують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для вирішення справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Суд не бере до уваги докази, які одержані з порушенням порядку, встановленого законом.
Обставини справи, які за законом мають бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Кожна сторона зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених статтею 61 ЦПК
Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі.
Доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір.
Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.


Обставини, визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, не підлягають доказуванню.
Обставини, визнані судом загальновідомими, не потребують доказування.
Обставини, встановлені судовим рішенням у цивільній, господарській або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.
Вирок у кримінальній справі, що набрав законної сили, або постанова суду у справі про адміністративне правопорушення обов’язкові для суду, що розглядає справу про цивільно-правові наслідки дій особи, стосовно якої ухвалено вирок або постанову суду, з питань, чи мали місце ці дії та чи вчинені вони цією особою.


Сторони, треті особи та їхні представники за їх згодою можуть бути допитані як свідки про відомі їм обставини, що мають значення для справи.


Показання свідка — це повідомлення про відомі йому обставини, які мають значення для справи. Не є доказом показання свідка, який не може назвати джерела своєї обізнаності щодо певної обставини.


Письмовими доказами є будь-які документи, акти, довідки, листування службового або особистого характеру або витяги з них, що містять відомості про обставини, які мають значення для справи.
Письмові докази, як правило, подаються в оригіналі. Якщо подано копію письмового доказу, суд за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, має право вимагати подання оригіналу.


Речовими доказами є предмети матеріального світу, що містять інформацію про обставини, які мають значення для справи.
Речовими доказами є також магнітні, електронні та інші носії інформації, що містять аудіовізуальну інформацію про обставини, що мають значення для справи.


Да, чуть не забыл, что касается:"почему говорю о пол года, потому что слышала, что если родитель больше половины года не навещает и не звонит ребенку, то я могу лишь его родительских прав. так ли это?"
Если у Вас действительно твердое намерение лишить отца родительских прав,но он против этого будет категорически против то Вам необходимо навести более веские причины и доказательства суду о необходимости лишения родительских прав. Извините, но что именно повлияет на решение суда сказать не могу- это будет не законно.

Рекомендация- задайте правильно вопрос, или же более внимательно прочитайте первый ответ на Ваш вопрос.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie
  Ответить на сообщение
Thu 08 Apr, 2010 09:33
Автор: zeby
Рейтинг поста:
(4.7/1) 
писал(а):
Доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Ці дані встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, їхніх представників, допитаних як свідків, показань свідків, письмових доказів, речових доказів, зокрема звуко- і відеозаписів, висновків експертів.
Достовірність- це така якість доказів, яка характеризує точність, правильність відображення обставин, які входять до предмету доказування.

Належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування.
Сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень.
Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.
Тому предмет доказування- це сукупність лбставин, які мають значення для справи і які необхідно встановити для вирішення існуючого спору в суді. Предметом доказування є факати, які обгрунтовують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для вирішення справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Суд не бере до уваги докази, які одержані з порушенням порядку, встановленого законом.
Обставини справи, які за законом мають бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Кожна сторона зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених статтею 61 ЦПК
Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі.
Доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір.
Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.


Обставини, визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, не підлягають доказуванню.
Обставини, визнані судом загальновідомими, не потребують доказування.
Обставини, встановлені судовим рішенням у цивільній, господарській або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.
Вирок у кримінальній справі, що набрав законної сили, або постанова суду у справі про адміністративне правопорушення обов’язкові для суду, що розглядає справу про цивільно-правові наслідки дій особи, стосовно якої ухвалено вирок або постанову суду, з питань, чи мали місце ці дії та чи вчинені вони цією особою.


Сторони, треті особи та їхні представники за їх згодою можуть бути допитані як свідки про відомі їм обставини, що мають значення для справи.


Показання свідка — це повідомлення про відомі йому обставини, які мають значення для справи. Не є доказом показання свідка, який не може назвати джерела своєї обізнаності щодо певної обставини.


Письмовими доказами є будь-які документи, акти, довідки, листування службового або особистого характеру або витяги з них, що містять відомості про обставини, які мають значення для справи.
Письмові докази, як правило, подаються в оригіналі. Якщо подано копію письмового доказу, суд за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, має право вимагати подання оригіналу.


Речовими доказами є предмети матеріального світу, що містять інформацію про обставини, які мають значення для справи.
Речовими доказами є також магнітні, електронні та інші носії інформації, що містять аудіовізуальну інформацію про обставини, що мають значення для справи.


Да, чуть не забыл, что касается:"почему говорю о пол года, потому что слышала, что если родитель больше половины года не навещает и не звонит ребенку, то я могу лишь его родительских прав. так ли это?"
Если у Вас действительно твердое намерение лишить отца родительских прав,но он против этого будет категорически против то Вам необходимо навести более веские причины и доказательства суду о необходимости лишения родительских прав. Извините, но что именно повлияет на решение суда сказать не могу- это будет не законно.

Рекомендация- задайте правильно вопрос, или же более внимательно прочитайте первый ответ на Ваш вопрос.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie

спсибо огромное)
просто вот про эти пол года было интересно узнать - такое у нас есть в кодексе или нету?
  Ответить на сообщение
Sun 30 May, 2010 18:59
Автор: debet1
Рейтинг поста: нет оценки  
писал(а):
ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ - Реєстрація підприємств під ключ (СПД, ПП, ТОВ та інші); - внесення змін до установчих документів, перереєстрація; - юридичні адреси; - оформлення права власності на майно внесене до статутного капіталу підприємства; - юридичний аналіз договорів; - складання позовних заяв та інших юридично-значимих документів; - ведення та повне супроводження цивільних, адміністративних, господарських та кримінальних справ; - сімейні, спадкові спори; - вирішення квартирних та інших питань, пов”язаних з нерухомістю; - стягнення боргів, у тому числі й за борговими розписками; - допомога при ДТП; - ПОВЕРНЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, навіть за умови, що ви працювали без укладання трудового договору; - вирішення інших питань юридичного характеру. попередній запис за тел........ звертайтесь в почтовий ящик (за наявності домовленостей ВАМ буде надано контактний телефон). В окремих випадках можливий виїзд за місцем проживання. Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie Podmigivanie


362-76-63, УЦ Практикум, курсы – учет единого налога СПД-предпринимателя, спдфл, отчетность спд, единщика, единый налог, отчеты, спд это, на общей системе налогообложения, спд виды деятельности, на едином налоге, как вести бухгалтерию, отчетность частного предпринимателя, ЧП, как заполнять, вести книгу доходов и расходов, регистрация спд, открытие чп, как стать чп, частным предпринимателем, как регистрировать спд, ЧП, открыть СПД, как начать свой бизнес с нуля
www.praktikum.com.ua
  Ответить на сообщение
Wed 02 Jun, 2010 17:13
Автор: Викусик
Рейтинг поста:
(4.9/1) 
[Надбавка на догляд за дитиною – інвалідом віком до 18 років
Меня интересует - почему она мне не віплачиваеться? У меня двое близнят с ДЦП на ивалидности. В трудовой у меня стаж работы идет - но фактически я не работаю, т.к. сначала был отпуск до 3-х лет, сейчас - медвисновки, что ребенок нуждаеться в уходе ежегодично дают. Детям скоро 5. Чем регламентируеться эта надбавка и можно ли тут спорить? Заранее благодарна.
  Ответить на сообщение
Thu 03 Jun, 2010 23:52
Тема: Не допущення спадкоємців першої черги до спадщини!
Автор: piotr.lemichka
Рейтинг поста: нет оценки  
Розкажу випадок, який стався у Львові. Як суддями пограбували багатодітну родину. Думаю не треба доказувати, що кожна людина(дитина) працюючи робить свій вклад в сім’ю, в своє помешкання. Бaгацтво є різне, як добре живуть, то морально бaгаті. Як крадуть живуть у злиднях. В наш час кожна родина має сімейні релікви картини, ікони. Судді знають, що ніхто таке не продає. Яка б злидня не була, таке не продається. Та і навіть продати можна, але наприклад з п’ять поколінь родина молилась при тій іконі, для продажу ця картина коштуватиме копійки, а для сім’ї це клад. Судді мають гроші, але не мають щастя. Трошки зачепили судій і оказалось, що ті багатіші наприклад: засівають нове помешкання зеленими американськими долярами, суддя Зварич. Як стають багатими?
Вбачаючи, що сім’я добре живе, треба щось ім. зробити. Для судій, то легко, визивається архітектор міста і робиться установка, знести будинок. Мер Львова п.Буняк не згоджувався красти – вигнали. Отже, збирається Рада народних депутатів і виноситься рішення. Хтось може сказати, так було за комуни. Але до сьогодні, нічого не помінялось. Таки справи готовить юрист Ради, як правило родовитий т.молдован. Виноситься Рішення. Передають в область і там родич молдована т. Беня, вже робить Ухвалу обласної Ради народних депутатів. Депутати підписують, що їм подали. До речі, так робиться і продажі фабрик, заводів. Ну гроші крутяться, аякже. Так, як ті Ради бідні, визивають директора заводу і доручають знос та виселення. Як правило, не дають за знос, площу по Закону, люди не згоджуються і тоді справа виселення іде в суд.
Ось тут і демократія.
По перше, жоден адвокат не може іти проти безправ’я, це Закон. Але, як даєте дуже великі гроші адвокату, то він ділиться з суддею, але Закон оминають. Скарги на адвоката, що він став не на вашу сторону, нема до кого жалітись – така українська демократія, така юстиція і прокуратура, така адвокатура. І не слухайте (плюньте в очі), коли якійсь пан Депутат, чи ще хтось, направляє вас в суд. В суді виграють злодії, які діляться пограбованим. Ви правди тут не знайдете.
Можу привести документальний факт, як забрали будинок який нікому не мішав, на даний час територія поділена, на два власника. Як обікрали надану квартиру судом, суддям сподобались ікони, не допустили(спадкоємців першої черги)- дітей, до спадщини батька. Дітям немає де жити. Думаю українські журналісти за таке ніколи не забалакають, вони демократії бояться, як судової і комунопомаранчевої системи.Технологія недопущення (дітей) спадкоємців першої черги до спадщини батька.
Помирає батько, син займається похороном, отримує Свідоцтво про смерть. У місячний термін звертається до нотаріуса за місцем проживання. Тут у нотаріуса, з’ясовується, що батько був одружений другій раз. Отже нотаріус не приймає заяву у (сина) спадкоємця першої черги. Нотаріус оголошує, що відкривати спадкову справу батька повинна (друга дружина батька) спадкоємниця першої черги. Друга дружина, категорично! не хоче йти до нотаріуса, що робити. Син йде до адвокатів, наперед заплативши солідну суму грошей за консультацію. Дві години адвокат на вуха вставляє локшину. На питання сина, чи зможе друга дружина звернутись після шестимісячного терміну і прийняти спадок, не допустивши дітей, адвокат стверджено каже, що такого не буває. Син, вимагає допомогти зареєструватись у нотаріуса, тоді адвокат на всю адвокатську контору починає висміювати клієнта, просто кричачи, що син хоче мачуху залишити спати на підлозі. Отже і гроші пропали і допомоги син не отримав.
В кінці шестимісячного терміну, наданого Законом для подання заяви, син ще прийшов до нотаріуса, яка завірила, що як звернеться друга дружина,то нотаріус відправить її в суд, для продовження терміну для прийняття Заяви, покличе сина.
Однак пропустивши термін, через чотирнадцять днів, друга дружина батька, звертається до нотаріуса. В своїй заяві вказує, що інших спадкоємців немає. Ніхто її (другу дружину батька), не відсилає в суд для продовження шестимісячного терміну для прийняття Заяви.
Заява приймається, але видається свідоцтво на спадщину по закону, через рік. А в друг син взнає!
Злочин організованою групою, добре прикривається і прокуратурою, і суддею в районі, потім, в Області, потім Суддя Ярема в Верховним суді.
Добре, якби якійсь прокурор описав факти, але чи є в Україні справжній прокурор?
Кореспондент без згоди прокурора, не опублікує ЗЛОЧИН, боїться. щоб з ним таке не вчинили.
А з екранів телевізора та радіо, надалі стверджують, що такого не буває, обдурюють показуючи надумані суди.
Мені суддя на судовому засіданні, при ще двох суддях, оголосив що:» ікони тепер нам нужни».
Але на жаль Їхня честь! засіває зеленими! Краденим!
Що Вони кажуть: «Ви звернулись після строку для отримання спадщини», А то, що Вони зобов’язані призвати! спадкоємців першої черги!, та взяти у них письмові заяви – забули.
Отже, коли нотаріус не приймає у Вас заяви. Та не реєструє пошти. Дзвоніть у всі дзвони, Вас обкрадуть. Нотаріусу нічого не буде, в моєму випадку нотаріус отримав неповну службову. Покажіть мій лист.
Але це смертельний гріх! Нотаріус померла і мачуха померла, але бідна прокуратура не можуть допитати їх, тому що померли! А нотаріат не винний?
  Ответить на сообщение
Sun 06 Jun, 2010 01:59
Автор: piotr.lemichka
Рейтинг поста:
(2.6/1) 
CTPELEZ писал(а):
Закони Украины.. Если б он выполнялись...Сечас фактически пол.страны вынуждено судиться. Такое впечатление-у нас не правосудие..а бизнес.
Судятся дети войны, судятся мамочки, судятся Чернобыльцы..
За что? За то, что законы не выполняются властью.
вот на этом фоне и "процветают" зваричи..
если хотя бы судьи несли хоть какую-нибудь ответственность за вынесение своих решений, противоречащих закону, ну хотя бы за явное нарушение..
как например -физ.лицо подает иск к юр.лицу. рассматривается полгода..потом судья выносит решение, что данный иск рассматривается в хозяйственном суде..
и ничего страшного- "судья имеет свое мнение". и начинается "тяжба"..годами, после чего уже сам иск не имеет значения..
С
пасибо за понимание Что мне делать?
  Ответить на сообщение
Sun 06 Jun, 2010 22:05
Автор: seredatanjushka
Рейтинг поста: нет оценки  
Наверно такая ситуация многим знакома, а может до такой степени не дохолило не у кого! Мы с мужем и детьми живём в частном доме, двор у нас общий на две семьи. Когда ми туда переехали, дети были ещё маленькие, у соседки - подростки. Со временем мужа она выжила, говоря всем, что он алкоголик, сын умер от передозовки наркотиками. Поначалу отношения между нами были нормальними. У нас дом разделён на две половины: одна половина разделена ещё пополам, где и проживаем мы с соседкой, а в другой половине никто не живёт. Туда один раз кото-то залез. Муж пошёл к соседям (тогда ещё с ними жил её муж и сын был жив), рассказал что кто-то залез в дом. Они с мужем соседки пошли посмотрели и решили вызвать милицию. Когда приехала милиция, оказалось, что туда залез сын соседей с другом. После этого начались наша страдания. Соседка проклинала нас, настроила всю улицу против нас, постоянно оскарбляэт, обзывает, унижает. Я старалась не обращать внимание, просила мужа не реагировать... Дальше становилоещё хуже: видя, что мы не реагируем, соседка стала специально кричать оскарбления на свю улицу постоянно вот уже более 10 лет этот кошмар продолжается: двор узкий, все её крики слышны на всю улицу, пройти по двору спокойно нельзя, постоянно цепляется, оскарбляет, то воду под ноги льёт, то в спину толкает, а если пытаешся что-то сказать, устраивает скандал, орёт, не даёт даже слова сказать. Какие ми плохие рассказывает всем кто заходит во двор: водопроводчикам, соседям, кто снимает показания счётчиков.... К нам уже перестали ходить знакомые, она поливает грязью и их, что они такие же алкоголики как и мы....А недавно произошёл вопиющий случай. С самого утра она орала на моего мужа (он строил душ на нашем огороде), видя что он не реагирует, она идя по дорожке под нашими окнами продолжала орать, я вышла (бо терпение моё лопнуло), говорю:"Сколько это будет продолжаться?"...Больше я ничего не успела сказать, она на меня накинулась и давай бить (женщене 52 года, маленькая, щуплая), я никогда не могла подумать, что у неё столько сил и ненависти. На её крики прибежала её мать (83 года, с плкою)и давай тоже меня бить, хотя орёт, что её убивают. Если бы на её крики не прибежал мой муж с огорода, я не знаю чем это всё бы закончилос!!! Вечером мы пошли до участкового, рассказали ситуацию, через 5 минут прибежала она и тоже написала заявление, чтобы её защитили от нас: мы избили её и её пристарелуу мать! У меня вся спина в синяках от палки,лицо поцарапано,руки, мужа она треснула палкой по спине, там синяк характерный. В мелиции она тоже устроила скандал. Там всё поняли, но помоч нам не смогли, свидетелей нет, что она меня с бабой била, телесные повреждения небольшие. Взяли с нас росписки, что больше друг друга трогать не будем. Она же наследующий день идёт в зади меня и говорит: "Готовся, я тебе ещё больше дам!" ЧТО ДЕЛАТЬ, ПОДСКАЖИТЕ, ЭТО НИКОГДА ТЕПЕРЬ НЕ КОНЧИТСЯ!!!
  Ответить на сообщение
Mon 07 Jun, 2010 06:48
Автор: piotr.lemichka
Рейтинг поста: нет оценки  
CTPELEZ писал(а):
piotr.lemichka писал(а):

По перше-якщо хочете поради-пишить стисло та по факту.Пояснюю-нихто не хоче читати довгі пости, де важко відокремити ваші емоції, факти і що конкретно ви бажаете.
Все що я зрозуміла з вашого поста-ви не написали в строк заяву про прийняття спадщини і пропусттили строк.
Перше, що вам потрібно зробити-написати заяву до суду про востановленя строку прийняття спадщини.


Я здається написав що у місячний термін я звернувся з заявою до нотаріуса!!! Суд мені приказав, що мачуха мала право написати що немає спадкоємців першої черги, тому що звернулась до нотаріуса після шестимісячного строку, ніякої заяви на продовження строку вона не писала.
  Ответить на сообщение
Mon 07 Jun, 2010 07:09
Автор: piotr.lemichka
Рейтинг поста: нет оценки  
seredatanjushka писал(а):
Наверно такая ситуация многим знакома, а может до такой степени не дохолило не у кого! Мы с мужем и детьми живём в частном доме, двор у нас общий на две семьи. Когда ми туда переехали, дети были ещё маленькие, у соседки - подростки. Со временем мужа она выжила, говоря всем, что он алкоголик, сын умер от передозовки наркотиками. Поначалу отношения между нами были нормальними. У нас дом разделён на две половины: одна половина разделена ещё пополам, где и проживаем мы с соседкой, а в другой половине никто не живёт. Туда один раз кото-то залез. Муж пошёл к соседям (тогда ещё с ними жил её муж и сын был жив), рассказал что кто-то залез в дом. Они с мужем соседки пошли посмотрели и решили вызвать милицию. Когда приехала милиция, оказалось, что туда залез сын соседей с другом. После этого начались наша страдания. Соседка проклинала нас, настроила всю улицу против нас, постоянно оскарбляэт, обзывает, унижает. Я старалась не обращать внимание, просила мужа не реагировать... Дальше становилоещё хуже: видя, что мы не реагируем, соседка стала специально кричать оскарбления на свю улицу постоянно вот уже более 10 лет этот кошмар продолжается: двор узкий, все её крики слышны на всю улицу, пройти по двору спокойно нельзя, постоянно цепляется, оскарбляет, то воду под ноги льёт, то в спину толкает, а если пытаешся что-то сказать, устраивает скандал, орёт, не даёт даже слова сказать. Какие ми плохие рассказывает всем кто заходит во двор: водопроводчикам, соседям, кто снимает показания счётчиков.... К нам уже перестали ходить знакомые, она поливает грязью и их, что они такие же алкоголики как и мы....А недавно произошёл вопиющий случай. С самого утра она орала на моего мужа (он строил душ на нашем огороде), видя что он не реагирует, она идя по дорожке под нашими окнами продолжала орать, я вышла (бо терпение моё лопнуло), говорю:"Сколько это будет продолжаться?"...Больше я ничего не успела сказать, она на меня накинулась и давай бить (женщене 52 года, маленькая, щуплая), я никогда не могла подумать, что у неё столько сил и ненависти. На её крики прибежала её мать (83 года, с плкою)и давай тоже меня бить, хотя орёт, что её убивают. Если бы на её крики не прибежал мой муж с огорода, я не знаю чем это всё бы закончилос!!! Вечером мы пошли до участкового, рассказали ситуацию, через 5 минут прибежала она и тоже написала заявление, чтобы её защитили от нас: мы избили её и её пристарелуу мать! У меня вся спина в синяках от палки,лицо поцарапано,руки, мужа она треснула палкой по спине, там синяк характерный. В мелиции она тоже устроила скандал. Там всё поняли, но помоч нам не смогли, свидетелей нет, что она меня с бабой била, телесные повреждения небольшие. Взяли с нас росписки, что больше друг друга трогать не будем. Она же наследующий день идёт в зади меня и говорит: "Готовся, я тебе ещё больше дам!" ЧТО ДЕЛАТЬ, ПОДСКАЖИТЕ, ЭТО НИКОГДА ТЕПЕРЬ НЕ КОНЧИТСЯ!!!


Я такое пережил, не начинайте физических войн. Идите в БТИ и документально сделайте документы раздел територии по факту. Милиция и суды в украине только обогащаются. Если соседи своруют у Вас козлёнка, они подонки поделятся с судями и ещё присудят!!! что у Вас его не было!!! А если войны соседи начинают есть часные эксперты дадут Вам заключение и в суд. А в нашем суде??? всё бывает.....
  Ответить на сообщение
Mon 07 Jun, 2010 19:01
Автор: piotr.lemichka
Рейтинг поста: нет оценки  
CTPELEZ писал(а):

Что значмт- "суд приказал"?
С каким заявлением или иском обращались? Еще раз подчеркиваю-хотите совета-пишите четкои по документам.

Вы наверное никогда не были в судах Львова. Как Вам документально у меня книга 500Страниц. Суд приказал под угрозой тюрмы УК неповиновения суду! что я не имею права встречи даже со своими вещами. При личной встречи с судьей мне просилась суддя "что не может по Закону ,их всех надо судить" её слова. Я открыл с/с отца но её никто не хочет разбирать. Вот Вам что значит!!!
Если Вы "Стрелец"Юрист то не предлагали бы ещё и ещё идти в суд. Я встречал порядочных адвокатов но они мне сказали что моё дело не для адвокатов а для прокуроров! Во первых другая жена отца обратилась после шестимесячного строка нарушение. Во вторых написала что других наследников нет преступление- обокрала детей наслед .пер.очереди. Дальше нотариус не хотела регистрировать моё заявление - нарушение. Во вторых не направила нотариус мачеху в суд для продления строка для принятя наследства. Но самое главное нотариус знала что есть четверо детей поделилась пограбленым. Прокура тура заняла такую позицию мол все поумерали и не могут допросить нотариуса. Но зачем допрашивать документы требуют завести дело против нотариата по ФАКТУ.
  Ответить на сообщение
Thu 10 Jun, 2010 06:52
Автор: piotr.lemichka
Рейтинг поста: нет оценки  
Да я с Вами согласен что на форуме нечего ловить ! В деньгах! . но поднять свою профессиональность, культуру это больше денег!!! А спихать на систему это уже было.
Вся беда что юристы неграмотные!!1
  Ответить на сообщение
Thu 10 Jun, 2010 10:05
Автор: bintun
Рейтинг поста: нет оценки  
Также прочитать полезную информация можете на www.postanova.org
  Ответить на сообщение
 Ответить на тему
  
Добавить тему в любимые